Aktuality

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH – HANNOVER MESSE 2024

Vážení obchodní přátelé,

TRIBOTEC se bude účastnit Mezinárodního strojírenského veletrhu HANNOVER MESSE, konaného v Hannoveru, Německo, ve dnech 22.4. – 26.4.2024. Naše společnost a její pracovníci Vás srdečně zvou do expozice umístěné v pavilonu 6, stánek č. C58/1, kde Vás rádi seznámíme s naší nabídkou a novinkami v sortimentu centrálního mazání a hydrauliky.

MEZINÁRODNÍ ŽELEZNIČNÍ VELETRH – TRAKO 2023

Vážení obchodní přátelé,

firma TRIBOTEC se účastnila Mezinárodního železničního veletrhu TRAKO 2023, konaného v Gdaňsku, Polsko, ve dnech 19.9. – 22.9.2023. Děkujeme všem obchodním partnerům a odborné veřejnosti za návštěvu naší expozice a zájem o vystavovaný sortiment mazání okolků (WFL), mazání hlavy kolejnice (TOR), stacionárních kolejových mazníků a pískovacích systémů.

OK-02-F MAZÁNÍ OKOLKŮ PRO LOKOMOTIVY A VOZOVÉ JEDNOTKY

Systém mazání okolků pro drážní vozidla, lokomotivy a vozové jednotky, systém OK-02-F, byl inovován v kontextu požadavků zákazníků a konstrukčních trendů moderních drážních vozidel. Systém se vyznačuje mechanickou odolností a spolehlivostí i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Je určen k přímé instalaci na podvozky drážních vozidel všech typů. Jako vždy Tribotec nabízí řadu variant a úrovní výbavy produktu, plně pokrývající nabídku konkurence. Výrobek samozřejmě splňuje veškeré požadované drážní normy a je schválen Drážním úřadem.