Aktuality

MEZINÁRODNÍ ŽELEZNIČNÍ VELETRH – RAIL BUSINESS DAYS 2024 Ostrava

Vážení obchodní přátelé,

firma TRIBOTEC se bude účastnit Mezinárodního železničního veletrhu RAIL BUSINESS DAYS 2024, konaného v Ostravě, Česká republika, ve dnech 11.6. – 13.6.2024. Naše společnost a její pracovníci Vás srdečně zvou do expozice umístěné ve vnitřní expozici Trojhalí Karolina stánek č. B15, kde Vás rádi seznámíme s naší nabídkou a novinkami v sortimentu mazání okolků (WFL), mazání hlavy kolejnice (TOR), stacionárních kolejových mazníků a pískovacích systémů.

MEZINÁRODNÍ ŽELEZNIČNÍ VELETRH – INNOTRANS 2024

Vážení obchodní přátelé,

firma TRIBOTEC se bude účastnit Mezinárodního železničního veletrhu INNOTRANS 2024, konaného v Berlíně, Německo, ve dnech 24.9. – 27.9.2024. Naše společnost a její pracovníci Vás srdečně zvou do expozice umístěné v pavilonu 22, stánek č. 800 kde Vás rádi seznámíme s naší nabídkou a novinkami v sortimentu mazání okolků (WFL), mazání hlavy kolejnice (TOR), stacionárních kolejových mazníků a pískovacích systémů.

OK-02-F MAZÁNÍ OKOLKŮ PRO LOKOMOTIVY A VOZOVÉ JEDNOTKY

Systém mazání okolků pro drážní vozidla, lokomotivy a vozové jednotky, systém OK-02-F, byl inovován v kontextu požadavků zákazníků a konstrukčních trendů moderních drážních vozidel. Systém se vyznačuje mechanickou odolností a spolehlivostí i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Je určen k přímé instalaci na podvozky drážních vozidel všech typů. Jako vždy Tribotec nabízí řadu variant a úrovní výbavy produktu, plně pokrývající nabídku konkurence. Výrobek samozřejmě splňuje veškeré požadované drážní normy a je schválen Drážním úřadem.