Aktuality

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH – HANNOVER MESSE 2022

Vážení obchodní přátelé,

TRIBOTEC se bude účastnit Mezinárodního strojírenského veletrhu HANNOVER MESSE, konaného v Hannoveru, Německo, ve dnech 30. 5. – 2. 6. 2022. Naše společnost a její pracovníci Vás srdečně zvou do expozice umístěné v pavilonu 6, stánek č. C79, kde Vás rádi seznámíme s naší nabídkou a novinkami v sortimentu centrálního mazání a hydrauliky.

MEZINÁRODNÍ ŽELEZNIČNÍ VELETRH – RAIL BUSINESS DAYS 2022 Brno

Vážení obchodní přátelé,

TRIBOTEC se bude účastnit Mezinárodního železničního veletrhu RAIL BUSINESS DAYS 2022, konaného v Brně,  ve dnech 7. 6. – 9. 6. 2022. Naše společnost a její pracovníci Vás srdečně zvou do expozice umístěné v pavilonu A1, stánek č. A3, kde Vás rádi seznámíme s naší nabídkou a novinkami v sortimentu mazání okolků (WFL), mazání hlavy kolejnice (TOR), stacionárních kolejových mazníků a pískovacích systémů.

OK-02-F MAZÁNÍ OKOLKŮ PRO LOKOMOTIVY A VOZOVÉ JEDNOTKY

Systém mazání okolků pro drážní vozidla, lokomotivy a vozové jednotky, systém OK-02-F, byl inovován v kontextu požadavků zákazníků a konstrukčních trendů moderních drážních vozidel. Systém se vyznačuje mechanickou odolností a spolehlivostí i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Je určen k přímé instalaci na podvozky drážních vozidel všech typů. Jako vždy Tribotec nabízí řadu variant a úrovní výbavy produktu, plně pokrývající nabídku konkurence. Výrobek samozřejmě splňuje veškeré požadované drážní normy a je schválen Drážním úřadem.