Aktuality

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH – MSV 2022

Vážení obchodní přátelé,

firma TRIBOTEC se účastnila Mezinárodního strojírenského veletrhu MSV 2022, konaného v Brně, Česká republika, ve dnech 4. 10. – 7. 10. 2022. Děkujeme všem obchodním partnerům a odborné veřejnosti za návštěvu naší expozice a zájem o vystavovaný sortiment centrálního mazání, mazací techniky a hydrauliky.

MEZINÁRODNÍ ŽELEZNIČNÍ VELETRH – INNOTRANS 2022

Vážení obchodní přátelé,

firma TRIBOTEC se účastnila Mezinárodního železničního veletrhu INNOTRANS 2022, konaného v Berlíně, Německo, ve dnech 20. 09. – 23. 09. 2022. Děkujeme všem obchodním partnerům a odborné veřejnosti za návštěvu naší expozice a zájem o vystavovaný sortiment mazání okolků (WFL), mazání hlavy kolejnice (TOR), stacionárních kolejových mazníků a pískovacích systémů.

OK-02-F MAZÁNÍ OKOLKŮ PRO LOKOMOTIVY A VOZOVÉ JEDNOTKY

Systém mazání okolků pro drážní vozidla, lokomotivy a vozové jednotky, systém OK-02-F, byl inovován v kontextu požadavků zákazníků a konstrukčních trendů moderních drážních vozidel. Systém se vyznačuje mechanickou odolností a spolehlivostí i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Je určen k přímé instalaci na podvozky drážních vozidel všech typů. Jako vždy Tribotec nabízí řadu variant a úrovní výbavy produktu, plně pokrývající nabídku konkurence. Výrobek samozřejmě splňuje veškeré požadované drážní normy a je schválen Drážním úřadem.