Aktuality

MEZINÁRODNÍ ŽELEZNIČNÍ VELETRH – RAIL BUSINESS DAYS 2023 Ostrava

Vážení obchodní přátelé,

firma TRIBOTEC se bude účastnit Mezinárodního železničního veletrhu RAIL BUSINESS DAYS 2023, konaného v Ostravě, Česká republika, ve dnech 5.6. – 7.6.2023. Naše společnost a její pracovníci Vás srdečně zvou do expozice umístěné ve vnitřní expozici stánek č. B03, kde Vás rádi seznámíme s naší nabídkou a novinkami v sortimentu mazání okolků (WFL), mazání hlavy kolejnice (TOR), stacionárních kolejových mazníků a pískovacích systémů.

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH – MSV 2022

Vážení obchodní přátelé,

firma TRIBOTEC se účastnila Mezinárodního strojírenského veletrhu MSV 2022, konaného v Brně, Česká republika, ve dnech 4. 10. – 7. 10. 2022. Děkujeme všem obchodním partnerům a odborné veřejnosti za návštěvu naší expozice a zájem o vystavovaný sortiment centrálního mazání, mazací techniky a hydrauliky.

OK-02-F MAZÁNÍ OKOLKŮ PRO LOKOMOTIVY A VOZOVÉ JEDNOTKY

Systém mazání okolků pro drážní vozidla, lokomotivy a vozové jednotky, systém OK-02-F, byl inovován v kontextu požadavků zákazníků a konstrukčních trendů moderních drážních vozidel. Systém se vyznačuje mechanickou odolností a spolehlivostí i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Je určen k přímé instalaci na podvozky drážních vozidel všech typů. Jako vždy Tribotec nabízí řadu variant a úrovní výbavy produktu, plně pokrývající nabídku konkurence. Výrobek samozřejmě splňuje veškeré požadované drážní normy a je schválen Drážním úřadem.