Zákaznické úpravy

Maximální uspokojení požadavků a specifických přání zákazníků je naší filozofií. Proto pro naše zákazníky zajišťujeme zákaznické úpravy finálního produktu dle specifikace konkrétní aplikace, provozních podmínek nebo montážní zástavby. Přitom dbáme na zachování kvality a vysokých technických a funkčních parametrů. Výstupy ze zákaznických řešení zohledňujeme v inovacích sortimentu a vývoji nových výrobků.

Zaměřujeme se také na výrobu technických unikátů a kusových dodávek, především v oblasti pump pro tukové centrální mazání a agregátů pro olejové oběhové mazání a hydrauliku. Tyto produkty jsou konstrukčně zpracovány na základě definování užitných a funkčních parametrů zařízení. Dodávka je často doplněna instalací výrobku a jeho uvedením do provozu. Nabízíme nejen samostatné výrobky, ale i kompletní mazací a hydraulické sady, sety pro danou aplikaci, stroj či zařízení.

V oblasti systémů pro kolejová vozidla má společnost zkušenosti s mnoha projektovými řešeními pro vozidla různých typů. Náš sortiment výrobků pokrývá jak drážní vozidla, tak tramvaje, příměstské vlaky a metro. Produkty pro kolejová vozidla jsou cíleně koncipovány jako typová řešení v podobě stavebnice, které umožňují jejich širokou modifikaci dle konkrétního technického zadání bez růstu nákladů na projektovou přípravu.